کلا طرفدارای ادمی مثل اندرو شیر،

همون که میگفت این ها که همجنس گرا هستن مخالف سنت و مذهب ما هستن و باید همه شون رو به زور به راه راست هدایت کرد،

و این ادم توی اتاوا به دنیا اومده!

طرفداراشم مثل خودشن

هم خونه ای قبلی من،

با سن هفتاد هشتاد سال،

بلد بود به یه دختری که خیلی خیلی کمتر از نصف سنش رو داره (مثلا سن من و دو نفر از شماها رو بذاریم رو هم میشه سن ایشون)

ابراز علاقه کنه،

لمسش کنه یواشکی (که البته بهش نشون دادم که دفعه دیگه اگه دست بزنه به من میدمش دست پلیس و قطعا میکشونمش دادگاه) و بهش تنه بزنه یا شبا پشت در اتاقش واسه و بترسونتش،

ولی نمیفهمه که همجنس گراها هم حق زندگی دارن!

یادمه میگفت،

میگفت من هیچوقت یه حیوان (مثلا سگ گربه هرچی) نر رو نمیبوسم! هیچ جاشون رو! حتی دستشون رو! هیچ جا!

چون من که gay نیستم!!!!!

ازش پرسیدم یعنی تو اگه یه جیوون ماده ببینی باهاش اینترکورس برقرار میکنی؟ یعنی به حیوانات، به مادرت، خواهرت، دخترات، نوه هات، همه چی، به چشن یه سیستم تخلیه اسپرم نگاه میکنی؟

گفت نه چه ربطی داره.

گفتم ربطش اینه که تو به یه خرگوش نر به چشم یه انسان نر که میل جنسی تو رو هم برانگیخته میکنه نگاه میکنی!

جواب نداشت!

گفت من ازت حداقل پنجاه سال بزرگترم! 

بهش گفتم یعنی من باید به یه فیل یا کرگدن نود ساله یا به یه قاتل یا نژادپرست یا یه ادمکش یا یه نسل کش صد ساله بیشتر از تو احترام بذارم چون سن مهمه؟!

گذاش رفت اتاقش!

باورش سخته

ولی اندرو شیر همچین سیستمی داره.

ادمای کوته فکر، نژادپرست، بیشتر البته دارای مایکرواگرشن، چون سعی میکنن غیرمستقیم نژادپرستی کنن، و کلا ادمای فاشیستی هستن اغلب (مثل خود اغلب ما ایرانیا، خیلی از کسانی که به اندرو شیر رای دادن ایرانی بودن، چون حس حقیر بودن دارن نسبت به سفیدها و ضمنا حس میکنن بهتره دیگه مهاجر وارد کانادا نشه همین که اینها اومدن و پاشون محکم شده کافیه)، 

اغلب اینها کسانی هستن که زندگی رو اول برای خودشون، و بعد برای بقیه جهنم کردن.

همه سفیدها نژادپرست نیستن.

بعضی از ادمها، یکیش خودم، حساسن، و ضمنا سعی میکنن طرف مقابل رو یکمی بشناسن و بعد نزدیک بشن.

خیلی ادمای محترمی هم هستن.

زمان میبره باهاشون دوست شی.

ولی بعضیا واقعا بدذاتن.

یادمه یه بار همین هم خونه ایم به یه دختر چینی که خونه مون اومده بود، گفت این سوپ مخصوص ادمای وایته، به درد تو  نمیخوره!

یعنی مرد به اون گندگی به دختر بیست و هشت نه ساله این حرفو زد.

تو مایه های ایرانیان، که تهرانیا شهرستانیا یا اذریا یا کردها یا شمالیا رو مسخره میکنن.

ازین ادمها دوری کنین.

به جز ضرر، به جز احساس تنهایی و بدبختی،

براتون چیزی نمیمونه.

بذارین این ادمها توی تنهایی خودشون بمونن.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها