حقیقتش دوست داشتم یه مطلبی رو به مخاطبانم بگم

قبول دارم که جامعه کانادا اثرات مثبتی داشته روی من.

ولی یه مسئله مهمی اینجا هست

هر بار که میرم مصاحبه

یا حالا هرچی مثل اون

یا هر موفقیتی که توی دانشگاه کسب کردم

و اینکه دم به ساعت بهم میگن که aseertive هستم:

having or showing a confident and forceful personality.

synonyms: confident, forceful, self-confident, positive, bold, decisive, assured, self-assured, self-possessed, believing in oneself, self-assertive, authoritative, strong-willed, insistent, firm, determined, commanding, bullish, dominant, domineering, assaultive

یا توی روابط شخصی

یه دلیل بزرگش اینه که نوشتم

و دلیل بعدیش اینه که مخاطبای باظرفیت مهربون داشتم

من حتی میتونم گاهی خیلی عقده ای باشم. خیلی بی شخصیت باشم. خیلی روانی باشم. 

یه دلیل اینکه اینها توی جامعه دیده نمیشه

اینه که در جامعه مجازی مخاطبای مهربون من اینها رو میشنون و روش کامنت میذارن مهربانانه و شخصیت بیرونی من یه شخصیت down to earth و خالی از عقده و مهربون و قابل اعتماده.

مطمئنم که اصلی ترین دلیل این قضیه نوشتن هست و داشتن مخاطبای گلی مثل شما.

اینکه اینجا خودم رو خالی میکنم و مغزم مرتب میشه.

یادمه بارها و بارها از دست هم ازمایشگاهیام کلافه میشدم و خسته.

چون توی کانادا هم مثل ایران و حتی بدتر از ایران بی صبری و کم صبری هست، تا وقتی عددی نیستی و یه دانشجوی بیچاره ای همه کمکت میکنن بعد تا قد میکشی و یا دوست پسر درست و حسابی پیدا میکنی بعضیا شروع میکنن به حسودی و اذیت کردن، بعضیا میبینیحسشون به تو بهتر میشه و میان سمتت، میبینی خیلی وقتا عمدا تو رو اذیت میکنن (ما یه دختر داریم توی ازمایشگاه که قدش از هر کدوممون مینیمم 25 سانتی کوتاه تره ولی عمدا توی عکسا پاشنه دوازده سانتی میپوشه که یکمی بهتر به نظر بیاد، بعد دوست پسر پیدا کردنم به شدت حسودی میکرد، به شدت).

فشار کار هست

بی کسی و بی خانوادگی هست

خیلی چیزا هست

ولی واقعا و واقعا مخاطبای من ازون دسته هستن که بهم خیلی کمک کردن. خیلی.

ازینکه شخصیتم سالم تر و قوی تر و پاینده تر و مهربون تر و بی عقده تر شده خوشحالم و خواستم که با شما این خوشحالی رو قسمت کنم. با همه تون، کلنگ فاطمه دو تا سارا دو تا صبا یه زهرا اون نل مدوسا اون علی که دعواش کردم (که هنوزم میخونه و خبر دارم) یه خانم گل، خیلیاااااااااااااااااااااا آقای یگانه. زینب. و.

ازتون ممنونم.

و دوستون دارم.

دو سه تا آدم هستن که از شما بزرگترن ولی شخصیت بلوغ یافته ندارن.

نه تنها اونها با بی ادبی وبلاگمو خوندن بلکه تا میخوردم توی این مدت بهم سرکوفت میزدن سر این قضیه و به نفع خودشون استفاده میکردن. اونهام جایگاهشون پایین تر اومد توی مخم توی این مدت. به هر حال بیشعور رو نمیشه عوض کرد و قرارم نیت به خاطر اینکه چند تا بیشعور وبلاگتو میخونن پس ننویسی.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها