بین فیلم و سریالای بچگیام، اغلب فیلمها و سریالای کودک و نوجوانان که اتفاق کیفیت های عالی ای داشتن (تا قبل از اومدن اون پسره سام غریبیان به تلویزیون کودک نوجوانان که گند زد به همه چی نکبت) تاثیرات بسیار زیادی روی من گذاشتن و پارسال وقتی داشتیم از کبک سیتی برمیگشتیم اتاوا و کینگستون، یادمه از جاده فیلم گرفتم (eagles new kid in town پخش میشد) و فرستادم برای دو سه تا از اعضای خانواده و دوستان بچگی، و گفتم یادتون بچگی ها، فیلمای کانادایی؟! اونا هم گفتن که یاد بچگیا افتادن.

ولی بین فیلم و سریال بزرگترا، من دو تا چیزو الان یادمه که دوست داشتم (بودن فیلما و سریالای دیگه ولی الان یادم نمیاد)

یکی قطار ابدی بود، که یه جور ایده میداد بهم از اینده، از تاریخ، از همه چی، حتی به روایت طنز،

یکی سیب خنده،

یکی دنیای شیرین، اینو من خیلی دوست داشتم. درباره زندگی یه عده شهر نشین بود، برای ما که اون موقع یه خونه خیلی بزرگ و حیاط خیلییییییییییییییییییییییی بزرگ داشتیم زندگی اپارتمانی خیلی عجیب و جدید بود!

اون شیرین و حمید و حامد عشقای من بودن.

ما اصلا نمیفهمیدیم که چرا شیرین توی خونه حجاب میکنه؟!!

یکی زیر آسمان شهر، من اون دوره هیچ کدوم رو خیلی خاص دوست نداشتم ولی کل ساختمون رو دوست داشتم.

یکی هم ماجراهای مجید بود که من اسم دقیق فیلم یادم نیست، همونی که زیبا بروفه هم توش بود (عشق منه بروفه!! عشقممممممممممم)

حقیقتش بچه ها من اینقدررررررر دوست دارم فهرست فیلمها و سریالای کودک و نوجوان دهه هفتاد، مثلا از سال 75 تا سال 80 رو گیر بیارم و بعضیاشونو دوباره نگاه کنم.

اون دو تا خرس کوچولو یادتونه که مادرشون رو انسان ها کشستن واونها با سرخپوستها بزرگ شدن؟! 

وقتی از kamloops از سفرم برمیگشتم یه خرس اومد جلوی ماشین (بچه خرس ولی جثه بزرگ) واساد و نرفت! بوق زدیم کلی تا ترسید و پرید بیرون از خیابون. یاد اون انیمیشن افتادم.

کسی لیستی چیزی داره به من بده؟ لینکی چیزی.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها