خیلی جالبه، ادمها خیلی عجیبن.

ادمها فکر میکنن با رای دادن به کسی و مثلا اوردن محافظه کارها به جای لیبرال ها و برعکس چیزی عوض میشه.

همه ما در گذشته کارهایی کردیم، اشتباهاتی داشتیم.

ولی وقتی یه نفر توی سی و خورده ای سالگی میره کل وجودش رو سیاه میکنه (و اون طرف وایت هست) و لباس یه قوم خاص به جز قوم خودش رو میپوشه و باهاش عکس میگیره توی مراسم هالویین یا هرچی (که مراسم فان و مسخره بازی هست)، انتخاب کردن و نکردن اون واقعا چیزی رو عوض نمیکنه. حالا این خوبشونه.

حالا این اعتقاد به اوردن مهاجر داره و اعتقاد داره نباید نژادپرستی وجود داشته باشه.

جامعه از بنیان در یه نژادپرستی درگیر هست.

واقعا محافظه کار لیبرال ان دی پی هیچ فرقی، تاکید میکنم هیچ فرقیایجاد نمیکنه.

همون طور که عمو تورام اومد و مردم امریکا اتفاقا کم کم دارن عوض میشن، دارن به سمتی میرن که حس میکنن بابا نژادپرستی بد هست.

مردم باید متحول بشن، باید بستر سازی بشه.

نه که هر بار یه مترسک رو بیارن یه رایی بگیره و چهار سال بچرخونه، در حالی که مردم همون مردمن و مشکلات همون مشکلات.

من نمیفهمم دلیل اینکه مردم کانادا اینقدر خودشون رو میکشن که به این رای بده به اون رای بده یعنی چی.

مردم ایرانی کانادا هم که کاسه داغتر از اش مطابق معمول

یه مشت مفت خور افتادن گوشه خونه فقط سعی میکنن از اون چیزی که دستشونه و البته راحت ترینش که همانا رای دادنه استفاده کنن.

بعدم میگن چرا داریم به گا میریم. نه تو به گا نرو من که از صبح تا شب جون میکنم و کار میکنم و صد تا مریضی گرفتم به گا برم.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها