میدونین

واقعنی قصد اهانت کردن به پرسپولیسی های گرامی رو ندارم.

امیدوارم که از من دلخور نشین.

فقط نظرم رو میگم

به نظرم، 

یه دلیل اینکه پرسپولیس تند و تند قهرمان میشه و امثال فردوسی پور مثل شیر پیت این تیم واساده بودن

اینه که پرسپولیس اگه قهرمان بشه دل یه عده زیادی شاد میشه.

و مردم این فرض رو خواهند داشت که حتما سیستم مفید و کارامد هست که تیم اینها تند تند قهرمان میشه.

من نمیگم طرفدارای استقلال خیلی گل و بلبل هستن.

ولی خیلی خیلی از طرفدارای پرسپولیس شاید بگم حدود نود درصدشون ادمایی هستن که زیاد به مسائل فرهنگی ی فکر نمیکنن

میدونین تحصیلات کلاس نمیاره، فرهنگ نمیاره. اگه میاورد من اینقدر ایرانی بی فرهنگ توی کانادا نمیدیدم

ولی یه چیزی که ازش مطمئنم اینه که وقتی خودت رو مجبور میکنی که سختی ها و زشتی های دنیا رو هم ببینی، دیدت عوض میشه.

تیپ اغلب طرفدارای پرسپولیس اینجوریه که زیاد براشون مهم نیست چه خبره.

مهم اینه که تیم اینها اوج بگیره و بره بالا

نمیدونم من اینها رو چطوری توصیف کنن

ولی تو اینها رو نگاه بکنی زیاد ادمهایی به نظر نمیرسن که از مغزشون استفاده کنن 

یه نشونه ش هم همینه که میبینین رفتن ریختن تو خیابونها دارن اعتراض میکنن که چرا مربی محبوبشون رفته!

ولی همون ها خیلیاشون گشنه ن

همین ها به رفتار زشت مامورا، بی امکاناتی، بدغذایی، اصلا اعتراض نمیکنن.

به هیچی اهتراض نمیکنن و بس.

میدونین

اغلبشون، نه همه شون، حالا به خودتون نگیرین.

ولی اغلبشون ادمای خیلی سطحی هستن.

یعنی بخورن، کار کنن، زن زیرشون بخوابه و براشون بچه بیاره، و تیمشون ببره همین!

نکته بعدی اینه که دخترای یارانی هم اغلب پرپسولیسی هستن

چرا/

چون اغلب پسرا پرسپولیسی هستن و دخترا فکر میکنن که پرسپولیسی بودن یه کار safe هست و کسی ازونها نخواهد پرسید که چرا طرفدار این تیمی. چون همه هستن خب! چون ما دخترای ایرانی خیلی توی محدودیت بزرگ شدیم

خیلی از دوستای من و خیلی از همکلاسیای ابتدایی و راهنمایی که پیدا کردیم هم رو تیو اینستاگرم، واقعا نمیفهمن فوتبال چیه.

ولی همه پرسپولیسی هستن.

رنگش قرمزه. کلی ذوق میکنن که ای وای عه جه جوجو جا جا جی. یعنی آجی رنگ قرمز چقدر خوبه.

همین رفتار رو، طرفدارای بارسلونا توی ایران داشتن.

یعنی ایرانیایی که بارسلونی هستن، اغلب سر از فوتبال درنمیارن.

خیلی ساده فکر میکنن و همین ها دنبال امثال نژآد راه میفتن.

4 تا مشنگ ریختن توی بارسلون پس اینها هم طرفدار ادمای خیلی مشهورتر هستن!

اینکه اون تیم واقعا بازیکنای کارامد داره یا نه برای اینها مهم نیست

مهم اینه که مسی از نظر میدیا بازیکن خوبیه!

پس اینها هم عاشق مسی هستن!

کلا طرفدارای پرسپولیس و بارسلون رو من بیشتر از همه عاشق کارهای عوام فریبانه و پوپولیستی دیدم.

برای همینم هست که دولت خیلی تلاش میکنه که دست به هر کاری بزنه تا پرسپولیس قهرمان شه.

شما دقت کنین در چند سال اخیر این تیم داره یه ریز میبره. چون به نفع خود رژیمه. عمرش طولانی تر میشه! خیلی وقتا میبینی تمام داورا و گوینده (اون فردوسی پور و میثاقی و مزدک میرزایی و یوسفی و همه شون به جز ) بز میبینی نعره میزنه که آخ جون پرسپولیس داره میبره.

چون میخوان رژیم هم بمونه.

کلا هر وقت پرسپولیسی و بارسلونی میبینم دلم میسوزه برای اونها.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها